AXAGON Active converter RVC-HI8KPD, 100 W | USB Type-C to HDMI
- TootjadAXAGON
- Mudel: RVC-HI8KPD
- Saadavus: 2
-
35€
AXAGON Active converter RVC-HI8KPD, 100 W | USB Type-C to HDMI
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2194 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | AXAGON |
| Producer product family | Active converter RVC-HI8KPD, 100 W |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | USB Type-C to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







